De trainingen
Al onze trainingen vinden plaats op de onderstaande vaste uren in de sporthal van Kemzeke (Stationsstraat 18, 9190 Kemzeke)
Maandag
17.30 u - 19.30 u
17.30 u - 20.00 u
18.30 u - 20.00 u
Opstappers meisjes & jongens (selectie)
Competitiegroep I9 meisjes (selectie)
5e & 6e leerjaar meisjes
Dinsdag
18.00 u - 20.30 u
18.00 u - 20.30 u
18.30 u - 20.30 u
Competitiegroep jongens
Competitiegroep meisjes
Recrea tornooigroep meisjes (selectie) - groep 1
Woensdag
14.00 u - 15.30 u
15.00 u - 17.00 u
16.30 u - 18.00 u
17.00 u - 18.30 u
18.00 u - 20.30 u
18.00 u - 20.30 u
18.30 u - 20.30 u
3e tot 6e leerjaar jongens
Opstappers meisjes & jongens (selectie)
3e leerjaar meisjes
4e leerjaar meisjes
Competitiegroep jongens
Competitiegroep meisjes
Recreatornooigroep meisjes (selectie) - groep 2
Donderdag
18.00 u - 20.00 u
18.00 u - 20.30 u
19.00 u - 20.30 u
Competitiegroep I9 meisjes (selectie)
Competitiegroep jongens & meisjes
Cheerdance Red Foxes
Vrijdag
18.00 u - 20.30 u
18.00 u - 20.30 u
Competitiegroep jongens
Competitiegroep meisjes
Zaterdag
09.00 u - 10.00 u
10.00 u - 11.30 u
13.00 u - 14.00 u
14.00 u - 15.00 u
15.00 u - 16.30 u
16.00 u - 18.30 u
16.00 u - 18.30 u
16.30 u - 19.00 u
18.30 u - 20.00 u
1e & 2e leerjaar jongens
Juffers (middelbaar & ouder)
1e & 2e leerjaar meisjes
Kleuters
Cheerdance Red Foxes
Competitiegroep meisjes
Competitiegroep jongens
Recrea tornooigroep meisjes (selectie) - groep 1 & 2
Oudste jongens (middelbaar & ouder)
Aankomende wedstrijden
Wedstrijdseizoen 2023-2024
de data waar onze gymnasten aan zullen meedoen
worden later nog duidelijk gemaakt.
Data wedstrijden TTj
24-25/02/2024 PV 1 A + B-niveau
23-24/03/2024 PV 2 A + B niveau
20-21/O4/2024 VK A + B niveau
18-20/05/2024 BK TTj + TTm
Data wedstrijden TTm
13-14/01/2024 PV 1 C-niveau + Wedstrijd 1 I-niveau
20-21/01/2024 PV2 C-niveau + Wedstrijd 2 I-niveau
27-18/01/2024 PV 3 C-niveau + Wedstrijd 3 I-niveau
02-03/02/2024 PV 4 C-niveau + Wedstrijd 4 I-niveau
10-11/02/2024 PV 5 C-niveau + Wedstrijd 5 I-niveau
17-18/02/2024 PV 1 A + B-niveau
02-03/03/2024 PV 2 A + B-niveau
09-10/03/2024 PV 6 C-niveau + Wedstrijd 6 I-niveau
16-17/03/2024 PV 3 A + B-niveau
30-31/03/2024 PV 4 A + B-niveau
13-14/04/2024 PV 7 C-niveau + Wedstrijd 7 I-niveau
27-28/04/2024 VK A + B-niveau
04-05/05/2024 VK C-niveau
18-20/05/2024 BK TTj + TTm
Recreatoernooi Toestelturnen
02-03/03/2024
09-10/03/2024
23-24/03/2024
Zondag
09.30 u - 12.30 u
10.00 u - 12.30 u
Competitiegroep I9 meisjes (selectie)
Competitiegroep jongens & meisjes
Dit uurrooster is onder voorbehoud. Er kunnen nog steeds wijzigingen aangebracht worden
Te onthouden:
- Elke gymnast heeft gepaste sportkledij bij of aan (kleedkamers voorzien).
- Elke gymnast met lange haren dient deze bijeen te doen.
- Elke gymnast voorziet zijn/haar eigen drinken (er is kraantjes water in de gang).
- Er wordt geturnt op turnpantoffels, sokken of blote voeten.
Bekijk onze kalender hieronder voor een gedetailleerd overzicht van onze trainingen, wedstrijden en events.
Wil je info over het huidige turnjaar, over onze privacyverklaring of onze onthaalbrochure voor nieuwe leden? Klik hieronder!
Adres: Vlasrootstraat 83, 9190 Kemzeke
Telefoon: 03/779 70 79
© Copyright. All Rights Reserved.